Projektowanie stron www

W Izlab.com urzeczywistniamy Twoją wizję biznesu.

Apparently it only takes a few seconds for a viewer to decide whether he wants to stay and explore the content of a website he’s visiting…

Informacje

Mam firmę. Co dalej?

Internet staje się pierwszym, podstawowym, najszybszym i najbardziej przystępnym źródłem informacji. Równocześnie stanowi teraz największą szansę dla firmy na zaistnienie na rynku. Przedsiębiorstwo posiadające własną stronę internetową jest bardziej wiarygodne, a odpowiednio zaprojektowana strona jest najskuteczniejszym narzędziem promocji i komunikacji z klientami oraz kontrahentami. Firma jest postrzegana jako solidna i stabilna. Funkcję strony internetowej przedsiębiorstwa można przyrównać do tej, którą pełni wizytówka osobista – buduje relację z potencjalnym klientem, jest bodźcem, który ułatwia mu decyzję o podjęciu współpracy. Efektywność, nowoczesność i zaufanie – wszystko to osiągniesz dzięki współpracy z nami.

Strona internetowa mojej firmy jej wizytówką?

Powyższa analogia strony internetowej do wizytówki sięga dużo głębiej niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Kiedy mowa o designie graficznym, szeroko pojetym marketingu, lub zaistnieniu w świadomości społeczeństwa, podobieństwa są oczywiste. W przeciwieństwie do wizytówki jednak, firmowa strona to zdecydowanie najszybszy sposób na dotarcie do potencjalnego klienta. Ponadto, dzięki połączeniu nie tylko obrazu, ale i dźwięku oraz animacji, w znacznie bardziej efektowny sposób można przedstawić to, co chcemy zaoferować. Kontakt z klientem jest łatwiejszy i płynny, ma on dostęp do informacji przez 24 godziny na dobę. Wszystko to przy niewielkim nakładzie pieniężnym.

Jak w takim razie powinna wyglądać strona mojej firmy?

Kilka sekund. Tyle czasu przebywa przeciętny użytkownik Internetu na stronie, która nie wzbudzi jego zainteresowania lub zwyczajnie zniechęci go swoim wyglądem – nawet, jeśli treść strony jest kompletną odpowiedzią na jego aktualne zapytanie. Pierwsze wrażenie musi budować w oczach użytkownika obraz profesjonalisty w każdym calu. Dlatego przy projekcie Twojej strony używamy sprawdzonych, najbardziej przejrzystych, czytelnych i eleganckich języków programowania – takich jak WordPress, Joomla!, Magento, Java, HTML5 oraz CSS.

Załóżmy, że moja firmowa strona wygląda już bardzo dobrze. Co jednak zrobić, żeby odwiedzali ją potencjalni klienci? Jak sprawić, żeby stała się popularna?

Kluczem do przyciągnięcia potencjalnego klienta na Twoją stronę jest jej optymalizacja, z angielskiego SEO – Search Engine Optimization. Polega na przeredegowaniu kodu strony tak, aby była ona przyjazna dla wyszukiwarek. Poza tym jest to zabieg, dzięki któremu słowa i frazy słów kluczowych, które najlepiej charakteryzują Twój serwis, są wyeksponowane. Dzięki temu, internauci, wyszukując informację za pomocą wyszukiwarek, odwiedzają Twoją stronę dzięki wysokiej pozycji na liście wyników wyszukiwania. Sposobów na osiągnięcie pozytywnych wyników jest wiele, zarówno akceptowanych przez społeczność internetową, jak i tych nieetycznych. Współpracując z nami możesz być pewien że dotrzesz do dużej liczby użytkowników przy równoczesnym stosowaniu uczciwych praktyk SEO.

A co jeśli zechcę dotrzeć do potencjalnych klientów w inny sposób, niż tylko posiadając dobrze zaprojektowaną i zoptymalizowaną stronę?

Obecność wszelkiego rodzaju portali społecznościowych w naszym codziennym życiu, z Facebookiem, Twitterem i Google+ na czele, jest już na tyle silna, że ignorowanie ich potencjału marketingowego byłoby bardzo niemądrym posunięciem. Decydując się na rozpoczęcie działalności w social mediach masz dużą szansę na zbudowanie bardziej namacalnych i mniej formalnych relacji ze znacznym odsetkiem Twoich potencjalnych klientów. Bezpośrednia komunikacja to najlepszy sposób na stworzenie lojalnej, trwałej i powracającej grupy odbiorców. Co więcej, użytkownicy portalów społecznościowych, a także blogerzy są też wpływowymi kreatorami opinii publicznej, co również jest cenne w budowaniu wizerunku Twojej marki.

Chciałbym, żeby dostęp do strony mojej firmy był jak najszerszy, nawet dla ludzi niekoniecznie korzystających z komputerów stacjonarnych. Czy to możliwe?

Nie wolno zapominać o wciąż przyśpieszającym postępie technologicznym. Wszystkie urządzenia Apple’a – od iPhone’ów, przez iPady, na MacBookach kończąc – smartfony różnymi z systemami operacyjnymi (Android, Bada OS, Symbian, BlackBerry OS i Windows Phone 7), ultrabooki, tablety, notebooki, laptopy oraz netbooki… Można by zapewne wymienić jeszcze kilka rodzajów elektronicznych narzędzi dla ludzi mobilnych, wszystkie one mają jednak jedną wspólną cechę – znacząco ułatwiają tworzenie i konsumpcję treści. Aby móc w pełni to wykorzystać, strona internetowa Twojej firmy powinna być przystosowana do każdego z tych urządzeń, nie być ograniczana przez wielkość ekranu lub dane oprogramowanie. Tym również zajmiemy się my, a Ty będziesz mógł cieszyć się najszerszą dostępnością Twojego biznesu, jaka możliwa jest w XXI wieku.

Oferta

Nawiązując z nami współpracę zyskujesz pewność, że w drodze na szczyt otrzymasz pomoc – pomoc profesjonalną, zaangażowaną i godną zaufania. Przy nas nie musisz martwić się o:

  • Projekt strony internetowej Twojej firmy – programujemy w WordPress, Joomla!, Magento, Java, HTML5 lub CSS
  • Wygląd i konstrukcję strony – przejrzystość i elegancja
  • Optymalizację i pozycjonowanie – etyczne SEO
  • Aktywną obecność na portalach społecznościowych – Facebook, Twitter, Google+
  • Integrację i przystosowanie strony internetowej Twojej firmy do najnowszych technologii mobilnych – smartfonów i tabletów

Napisz komentarz

Twj e-mail nie zostanie opublikowany