PROJEKTUJEMY

Wykonujemy szeroką gamę projektów od stron wizytówek po pełne identyfikacje, rebranding firm oraz interfejsy aplikacji.

WIZUALIZUJEMY

Projektujemy oraz wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje wnętrz oraz architektury. Przygotowujemy koncepcje wnętrz mieszkalnych oraz biurowych.

DRUKUJEMY

Projektujemy oraz budujemy stoiska handlowe, oferujemy najwyższą jakość wydruków od wizytówek po druki wielkoformatowe na wszystkich rodzajach powierzchni i materiałach.

PROJEKTUJEMY

DLA CIEBIE

izlab-bl

Załogę Izlab.com tworzy grupa ludzi głęboko wierzących w ideę, że świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał i potrafią wykorzystać zasoby, które oferuje. Wolimy tworzyć, zamiast tylko konsumować. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, Twoje potrzeby to równocześnie nasze główne wytyczne.

Skontaktuj się z nami, a sam się przekonasz!

Projektowanie stron www
Sklepy online
Identyfikacja wizualna
Wizualizacje 3d
Wydruki wielkoformatowe
Hosting
Pozycjonowanie / SEO
E-marketing
JAK

PRACUJEMY

SPOTKANIE

Przeprowadzamy pierwsze spotkanie w naszym biurze lub u klienta, aby dowiedzieć się wszystkiego o przedmiocie zamówienia i projekcie. Preferujemy spotkania osobiste, wiemy jednak jak bardzo ważny jest czas klienta, dlatego też jesteśmy również dostępni cały czas mailowo.

STUDIUM

Przeprowadzamy dokładne studium firmy i jej branżę. Poszukujemy najlepszego rozwiązania, które wyróżni nas na tle konkurencji. Przedstawiamy wstępne koncepcje dobór kolorów i materiałów. Ściśle kontaktujemy się z klientem, aż do zatwierdzenia projektów.

EFEKT

Po zatwierdzeniu wszystkich projektów przechodzimy w zależności od projektu, do druku, instalacji i wdrożenia strony/sklepu lub do kolejnych projektów, które są kontynuacją założeń.