Papier firmowy

Bez kategorii

Oprawa tego, co chcesz przedstawić, jest równie ważna co faktyczna treść.

Papier firmowy to ważne uzupełnienie materiałów reklamowych wpływających korzystnie na wizerunek firmy w oczach kontrahentów. To w dzisiejszych czasach biznesowa konieczność – świadczy o profesjonaliźmie i poważnym podejściu do klienta, wzbudza zaufanie, podnosi prestiż oraz ułatwia zapamiętanie nazwy oraz loga Twojej firmy, a także jej podstawowych danych adresowych. Drobne detale, takie własnie jak dobrze przygotowany papier firmowy, pomagają budować wizerunek i sposób postrzegania firmy na rynku. Dzięki pozytywnym skojarzeniom łatwiej zdobedziesz serca potencjalnych biznesowych partnerów.

  Format Papieru Firmowego:

 • A4 (210×297 mm)
  Kolorystyka Papieru Firmowego:

 • 4/0 (zadruk jednostronny) full kolor CMYK (wysokiej jakości odwzorowanie kolorów w zakresie techniki druku offsetowego UV).
  Podłoże Papieru Firmowego:

 • Papier offsetowy 90g, bielony – papier ten, o dużo wiekszej bieli i gładszej powierzchni niż papier ksero, umożliwia drukowanie dokumentów w drukarkach laserowych i atramentowych, pozwala na przygotowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów. Może także służyć jako druk informacyjny lub ulotka.
  Opcje dodatkowe Papieru Firmowego:

 • Dziurkowanie – umożliwia umieszczenie kartek w każdym segregatorze
 • Cięcie formatu A4 na A5

Nakład już od 500 sztuk Kopert Firmowych w niskiej cenie – to ilość, która zaspokoi potrzeby zarówno mniejszej jak i większej firmy.

Napisz komentarz

Twj e-mail nie zostanie opublikowany