Newslettery

Bez kategorii

Newsletter to doskonały sposób na zaangażowanie klienta w Twoją markę i budowę dobrych relacji między Twoją firmą, a jej odbiorcami.

Pewna grupa produktów (lub usług), nabywana jest przez konsumentów zdecydowanie rzadziej niż inna – wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny, ubrania z nowych kolekcji, lub upominki o charakterze okolicznościowym. Nawet takie artykuły jak książki, rośliny doniczkowe czy płyty ulubionych wykonawców, należą do kategorii towarów luksusowych pod względem ekonomicznym – są kupowane okazjonalnie. Jak w takim razie sprawić, aby potencjalny klient pamiętał o Twojej firmie w momencie, kiedy już zdecyduje się na zakup?

 

Jednym z najlepszych narzędzi temu służących jest newsletter – relatywnie tanie i efektywne medium oraz jednocześnie źródło wiedzy o Twoim biznesie. Dane Twoich klientów, które otrzymujesz w momencie zapisania się przez nich na listę newsletterową, pozwalają na szczegółowe dopasowanie oferty do potrzeb każdego z nich. To doskonały sposób na angażowanie klienta w Twoją markę i budowę dobrych relacji między Twoją firmą, a jej odbiorcami.

Napisz komentarz

Twj e-mail nie zostanie opublikowany